Poznaj nasze nagrody i certyfikaty jakości

Firma Terra Nieruchomości, to zaufany Partner, o czym świadczy, zarówno doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta, jak i certyfikaty jakości  przyznane i potwierdzone przez niezależnych ekspertów rynku w Polsce. Otrzymane przez Terra certyfikaty świadczą o odpowiedzialnym, transparentnym, etycznym i rzetelnym podejściu do biznesu oraz do wszystkich jej klientów, partnerów, pracowników i pozostałych interesariuszy Firmy. Ponadto to jasny sygnał dla naszych Klientów i Partnerów, że firma Terra Nieruchomości charakteryzuje się wiarygodną opinią, a także postrzegana jest przez klientów i kontrahentów jako rzetelna i świadcząca usługi na najwyższym poziomie.

Wiarygodny Partner
w Twojej sprawie!

certyfikaty jakości terra nieruchomości
Logo - Firma godna zaufania

Terra nieruchomości otrzymując tytuł „Firma Godna Zaufania” potwierdza, że w swoich działaniach charakteryzuje się wiarygodną opinią, a także postrzegana jest przez klientów i kontrahentów jako rzetelna i świadcząca usługi na najwyższym poziomie.

logo - laur wiarygodności

Terra nieruchomości została laureatem programu „Laur Wiarygodności” w zakresie firm usługowych. Program ma za zadanie wyróżnianie Uczciwych i Rzetelnych firm, które w sposób odpowiedzialny prowadzą działalność biznesową. Szanujące zasady zdrowej konkurencji i wysokich standardów pracy z Klientem.

Dowiedz się wiecej o firmie i jej wartościach